Основи Adobe Photoshop

Перший рівень - відкрий для себе чарівний всесвіт графічного дизайну Photoshop
Вибір Країни
Прокрутити вниз

Уроки photoshop для дітей є чудовою нагодою вивчити ази роботи з даною програмою, оволодіти головними базовими інструментами. Це може стати фундаментом для побудови успішної кар’єри в різних напрямках в майбутньому.

Курси комп’ютерної графіки –  “Основи Adobe Photoshop” 

Курси Photoshop для дітей базується на вивченні основих інстументів та функцій Photoshop. На уроках в данному напрямі діти зможуть легко відредагувати колір, контраст, освітлення, баланс кольорів, прибрати зайві об’єкти, застосувати фільтри і зробити багато іншого. Ми обрали саме це програмне забеспечення, бо воно дає змогу отримувати результат кожного уроку та містить основні поняття та принципи обробки зображень. Все для обробки зображень в одній програмі!

Програма курсу “Основи Adobe Photoshop” для дітей онлайн:

1. Теорія: Основні формати файлів. кольорові моделі
2. Основи. новий документ
3. Основи. Відкрити зображення.
4. Основи. збереження зображень
5. Основи. зміна масштабу
6. Основи. Яскравість і контрастність Функції
7. Функції. трансформація об’єктів
8. Функції. деформація об’єктів
9. Функції. заміна кольору
10. Функції. Зміна розміру зображення
11. Функції. Переклад кольорової картинки в чорно-білу
12. Навіщо потрібні шари? управління шарами
13. Як працювати з шарами. Копіювання.
14. Стилі шарів
15. Опис панелі інструментів.
16. Інструмент «Переміщення»
17. Способи виділення в фотошопі
18. Як скопіювати виділену область в фотошопі

Курси Photoshop для дітей   – результат курсу: 

Курси Photoshop для дітей навчає коригувати недоліки у фотографіях і зображеннях. Зроблять колажі із застосуванням різноманітних ефектів. Зможуть створювати макети сайтів і графіку. Створять красиві і оригінальні листівки. Кожен знайде в цій програмі той напрямок, який йому ближче і цікавіше, щоб використовувати свої навички в подальшому. Дітей, що освоїли наш курс, чекає перспективне майбутнє в сфері комп’ютерного дизайну!

Курси комп’ютерної графіки дає реалізацію творчій особистості. Творчість розкриває всі грані і особливості індивідуальності, допомагає самовираженню. Доторкніться до світу справжньго сучасного мистецтва. Ми навчимо тебе створювати не просто зобаження, а творити сучасне цифрове мистецтво.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське

Для онлайн уроків використовуються зручна для учня програма. Ми пропонуємо hangouts і discord або залишаємо вибір за учнем. Графік відвідування занять також обирається відповідно до зручності для учня. Школа пряцює сім днів на тиждень. Тому легко обрати зручний час та день відвідувань.

Результати

 • Уроки графічного дизайну

  Робота на уроці з накладанням

  На уроках графічного дизайну учні працюють в програмі фотошоп. В ній вони сворюють різні роботи на тему уроку. Серез улюбленних робіт наших учнів: коллаж, фільтри, корекція кольору та інше. Ось на цьому уроці учень зробив з декількох картинок одну) Цікавий сюжет.

  Автор: Саша

  Період навчання: 3 місяці

  Вікова категорія: 11

  Дивитися результат
 • Уроки photoshop для дітей

  Робота “Коллаж” (перші спроби)

  ВIДКРИЄМО СВIТ МИСТЕЦТВА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФIКИ ВАШIЙ ДИТИНI! Уроки photoshop для дітей є чудовою нагодою вивчити ази роботи з даною програмою, оволодіти головними базовими інструментами. Це стане фундаментом для побудови успішної кар’єри в різних напрямках в майбутньому. Олександра крок за кроком опановує програму photoshop та демонструє нам успіхи)

  Автор: Олександра Пирогова

  Період навчання: 6 місяців

  Вікова категорія: 11

  Дивитися результат
 • фотошоп для дітей

  Лісова красуня

  Уроки photoshop для дітей є чудовою нагодою вивчити ази роботи з даною програмою, оволодіти головними базовими інструментами. Це може стати фундаментом для побудови успішної кар’єри в різних напрямках в майбутньому. Діана талановіта дивчинка, яка знайшла свою справу. Творчість – це самовіраження. Через створення малюнків учні розкривають свій внутрішній світ і він чудовий!

  Автор: Діана

  Період навчання: 6 місяців

  Вікова категорія: 9

  Дивитися результат
 • Уроки фотошоп

  Прості, але дуже ефективні інструменти Photoshop.

  Прості, але дуже ефективні інструменти Photoshop.
  Головна функція Dodge Tool/Burn Tool – освітлення/затемнення окремих ділянок зображення. По суті, ви можете малювати затемнення або навпаки – освітлювати знімок.
  Range — Виберіть область застосування. Ви можете використовувати цей інструмент на темні (Shadows), світлі (Highlights) або нейтральні (Midtones) області фотографії.
  Exposure – сила дії. Дуже важливо правильно виставити силу дії.
  Більше можете дізнатись у нас на уроках)

  Автор: Тимофій

  Період навчання: 3 місяці

  Вікова категорія: 12

 • Курси фотошоп для дітей онлайн

  Малюнок простими фігурами

  Зображення створено у програмі Adobe Photoshop за допомогою інструмента прості фігури. Курси фотошоп для дітей онлайн – це можливість редагувати готові зображення або створювати свої шедеври. Цей малюнок створив Гліб, який займається 3 місяці. Якщо ви теж любите малювати або редагувати фотографії, запрошуємо вас на курс Основи Adobe Photoshop.

  Автор: Глеб

  Період навчання: 3 місяці

  Вікова категорія: 12

  Дивитися результат
 • Курси фотошоп

  Планета

  Курс основи Adobe Photoshop має на меті розвивати той напрямок, що цікаво дитині. Таким чином, дитина завжди має мотивацію навчатися далі, бачачи свої результати. Всього за 1 місяць навчання Гліб освоїв яскравість та контрастність функції, трансформацію та деформацію об’єктів, заміну кольору та інші базові інструменти програми Фотошоп.

  Автор: Гліб

  Період навчання: 1 місяць

  Вікова категорія: 13

  Дивитися результат
 • Основи Photoshop

  Космос

  У програмі Adobe Photoshop можна не тільки малювати, а й трансформувати зображення, створюючи унікальні зображення. За допомогою різних інструментів і функцій. Мирослава займається на курсі основи Adobe Photoshop 2 місяці. Та вже може похвалитися своїми результатами навчання.

  Автор: Мирослава

  Період навчання: 2 місяця

  Вікова категорія: 12

  Дивитися результат
 • Основи фотошоп

  Магія Фотошоп

  Магія фотошопу – це створювати зі звичайних фото витвір сучасного мистецтва. Чарівного оленя створив Глеб, який вивчає Photoshop лише місяць та вже має результати навчання. На курсах Photoshop діти вивчають основні інстументи та функції Photoshop. Як результат діти зможуть легко відредагувати колір, контраст, освітлення, баланс кольорів, прибрати зайві об’єкти, застосувати фільтри і зробити багато іншого.

  Автор: Гліб

  Період навчання: 1 місяць

  Вікова категорія: 13

  Дивитися результат
 • Курси фотошоп Академмістечко

  Робота “унікальний арт”

  Павло взяв участь в щорічному освітньому таборі “Весняний IT табір”. На таборі Паша освоїв основи Adobe Photoshop. І опанував головні базові інструменти і функції фотошопа. Та створив свій унікальний арт.

  Автор: Щипский Павел

  Період навчання: 1 неделя

  Вікова категорія: 13

 • Курси фотошоп Академмістечко

  Робота “Обкладинка книги”

  Паша був на весняному таборі і ознайомився з програмою Adobe Photoshop. Хлопчика в дощовики він намалював на папері, потім переніс малюнок в цифровий простір і в Adobe Photoshop обробив малюнок, зробив цветокорекцію і створив фон.

  Автор: Щипский Павел

  Період навчання: 1 неделя

  Вікова категорія: 13

 • Курси фотошоп Академмістечко

  Робота на уроці

  За 3 місяці занять Дарія навчилася працювати з різними типами зображень, створювати анімації, створювати емоційні ілюстрації в Photoshop

  Автор: Олійнік Дарія

  Період навчання: 3 місяці

  Вікова категорія: 11

  Дивитися результат