Основи Adobe Photoshop

Перший рівень - відкрий для себе чарівний всесвіт графічного дизайну Photoshop
Прокрутити вниз

Уроки photoshop для дітей є чудовою нагодою вивчити ази роботи з даною програмою, оволодіти головними базовими інструментами. Це може стати фундаментом для побудови успішної кар’єри в різних напрямках в майбутньому.

Курси комп’ютерної графіки –  “Основи Adobe Photoshop” 

Курси Photoshop для дітей базується на вивченні основих інстументів та функцій Photoshop. На уроках в данному напрямі діти зможуть легко відредагувати колір, контраст, освітлення, баланс кольорів, прибрати зайві об’єкти, застосувати фільтри і зробити багато іншого. Ми обрали саме це програмне забеспечення, бо воно дає змогу отримувати результат кожного уроку та містить основні поняття та принципи обробки зображень. Все для обробки зображень в одній програмі!

Програма курсу “Основи Adobe Photoshop” для дітей онлайн:

1. Теорія: Основні формати файлів. кольорові моделі
2. Основи. новий документ
3. Основи. Відкрити зображення.
4. Основи. збереження зображень
5. Основи. зміна масштабу
6. Основи. Яскравість і контрастність Функції
7. Функції. трансформація об’єктів
8. Функції. деформація об’єктів
9. Функції. заміна кольору
10. Функції. Зміна розміру зображення
11. Функції. Переклад кольорової картинки в чорно-білу
12. Навіщо потрібні шари? управління шарами
13. Як працювати з шарами. Копіювання.
14. Стилі шарів
15. Опис панелі інструментів.
16. Інструмент «Переміщення»
17. Способи виділення в фотошопі
18. Як скопіювати виділену область в фотошопі

Курси Photoshop для дітей   – результат курсу: 

Курси Photoshop для дітей навчає коригувати недоліки у фотографіях і зображеннях. Зроблять колажі із застосуванням різноманітних ефектів. Зможуть створювати макети сайтів і графіку. Створять красиві і оригінальні листівки. Кожен знайде в цій програмі той напрямок, який йому ближче і цікавіше, щоб використовувати свої навички в подальшому. Дітей, що освоїли наш курс, чекає перспективне майбутнє в сфері комп’ютерного дизайну!

Курси комп’ютерної графіки дає реалізацію творчій особистості. Творчість розкриває всі грані і особливості індивідуальності, допомагає самовираженню. Доторкніться до світу справжньго сучасного мистецтва. Ми навчимо тебе створювати не просто зобаження, а творити сучасне цифрове мистецтво.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське

Для онлайн уроків використовуються зручна для учня програма. Ми пропонуємо hangouts і discord або залишаємо вибір за учнем. Графік відвідування занять також обирається відповідно до зручності для учня. Школа пряцює сім днів на тиждень. Тому легко обрати зручний час та день відвідувань.

Результати

 • Курси фотошоп Академмістечко

  Робота Павла Щипського

  Павло взяв участь в щорічному освітньому таборі “Весняний IT табір”. На таборі Паша освоїв основи Adobe Photoshop. І опанував головні базові інструменти і функції фотошопа. Та створив свій унікальний арт.

  Автор: Щипский Павел

  Період навчання: 1 неделя

  Вікова категорія: 13

 • Курси фотошоп Академмістечко

  Робота Павла Щипського

  Паша був на весняному таборі і ознайомився з програмою Adobe Photoshop. Хлопчика в дощовики він намалював на папері, потім переніс малюнок в цифровий простір і в Adobe Photoshop обробив малюнок, зробив цветокорекцію і створив фон.

  Автор: Щипский Павел

  Період навчання: 1 неделя

  Вікова категорія: 13

 • Курси фотошоп Академмістечко

  Роботи Олійник Дарії

  За 3 місяці занять Дарія навчилася працювати з різними типами зображень, створювати анімації, створювати емоційні ілюстрації в Photoshop

  Автор: Олійнік Дарія

  Період навчання: 3 місяці

  Вікова категорія: 11

  Дивитися результат