Основи Adobe Photoshop

Перший рівень - відкрий для себе чарівний всесвіт графічного дизайну Photoshop
Прокрутити вниз

Уроки photoshop для дітей є чудовою нагодою вивчити ази роботи з даною програмою, оволодіти головними базовими інструментами. Це може стати фундаментом для побудови успішної кар’єри в різних напрямках в майбутньому.

Курс “Основи Adobe Photoshop” для дітей онлайн базується на вивченні основих інстументів та функцій Photoshop. На уроках в данному напрямі діти зможуть легко відредагувати колір, контраст, освітлення, баланс кольорів, прибрати зайві об’єкти, застосувати фільтри і зробити багато іншого. Ми обрали саме це програмне забеспечення, бо воно дає змогу отримувати результат кожного уроку та містить основні поняття та принципи обробки зображень. Все для обробки зображень в одній програмі!

Програма курсу “Основи Adobe Photoshop” для дітей онлайн:

1. Теорія: Основні формати файлів. кольорові моделі
2. Основи. новий документ
3. Основи. Відкрити зображення.
4. Основи. збереження зображень
5. Основи. зміна масштабу
6. Основи. Яскравість і контрастність Функції
7. Функції. трансформація об’єктів
8. Функції. деформація об’єктів
9. Функції. заміна кольору
10. Функції. Зміна розміру зображення
11. Функції. Переклад кольорової картинки в чорно-білу
12. Навіщо потрібні шари? управління шарами
13. Як працювати з шарами. Копіювання.
14. Стилі шарів
15. Опис панелі інструментів.
16. Інструмент «Переміщення»
17. Способи виділення в фотошопі
18. Як скопіювати виділену область в фотошопі

Результат курсу основ Adobe Photoshop для дітей онлайн:

Учні навчаться коригувати недоліки у фотографіях і зображеннях. Зроблять колажі із застосуванням різноманітних ефектів. Зможуть створювати макети сайтів і графіку. Створять красиві і оригінальні листівки. Кожен знайде в цій програмі той напрямок, який йому ближче і цікавіше, щоб використовувати свої навички в подальшому. Дітей, що освоїли наш курс, чекає перспективне майбутнє в сфері комп’ютерного дизайну!

Творчість розкриває всі грані і особливості індивідуальності, допомагає самовираженню. Доторкніться до світу справжньго сучасного мистецтва. Ми навчимо тебе створювати не просто зобаження, а творити сучасне цифрове мистецтво.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське, с. Софіївська Борщагівка ЖК “Софія”