English!

ENGO!

Школа англійської для дітей!
Вибір Країни
Прокрутити вниз

ENGO! – це революційні курси англійської
мови для дітей, за допомогою яких вони не
тільки вивчать англійську і весело проведуть
час, але і подолають мовний бар’єр. Ваш рівень англійської не має значення,
курси підходять для будь-яких наявних баз. Навчання проходить за спеціально-створеної
програмі LEE.

ENGO! – курси англійської для дітей, це новий рівень у сфері навчання дітей англійської.
На наших курсах діти ніколи не нудьгують!

Курси англійської для дітей. Скільки зараз роботодавців шукають кандидата зі знанням англійської? А найчастіше, не просто зі знанням, а з умінням на ньому розмовляти.
Нашою метою являється саме це – навчити дитину не тільки розуміти, що він чує англійською, а й вміти відповісти самому, і зробити це гідно.
Тому, запрошуємо вас на наші курси англійської та обіцяємо найкращий результат!

Програма курсів англійської мови для дітей ENGO!

  • Пробний урок.

Інтерактивне заняття з дітьми, присвячене особливої ​​тематики. На цьому занятті курсу проверяються знання дітей в англійському.

  • 1-й Урок циклу:

На першому занятті ми вивчаємо певну тему і тематичні слова, діти по черзі в кілька кіл придумують пропозиції, використовуючи надані слова.

  • 2-й Урок циклу:

На другому уроці ми переходимо до наступного етапу – вивчення аглійської граматики. Використовуючи слова з першого уроку, ми з дітьми створюємо пропозиції вже використовуючи нову граматику. Спочатку ми надаємо їм цікаві шаблони пропозицій з граматикою уроку, в які їм потрібно підставити слова. Таким чином діти краще запам’ятовують як будується пропозицію, і за допомогою яких слів.

  • 3-й Урок циклу:

Третій урок, завершальний урок одного циклу. На нього дітям додому дається певний персонаж і задається завдання скласти 2-3 пропозиції про цього персонажа, використовуючи граматику і слова, які вони тільки що вивчили. Кожен приносить свої пропозиції англійською, записані окремо на маленьких листочках, і з усіх цих пропозицій ми складаємо цілісний текст і переводимо його. За допомогою цього, діти вчаться використовувати слова в різних варіантах і вчаться гнучкості у приминении граматики. А ось це вже і є справжні знання – гнучкість в умінні їх використовувати!

Результатом проходження школи ENGO! – курсів англійської мови для дітей:

В результаті навчання по нашій спеціальній програмі ваша дитина навчитися самим цікавим і часто використовуваним часів, таким як Present Perfect, Past Perfect, різні види Continious’ов.
Він почне себе відчувати не просто «комфортно» при розмові англійською, а Впевнено!
І це не найголовніше, ваша дитина до всього цього ще й подолає мовний бар’єр, що допоможе йому з упевненістю говорити навіть з Native Speaker’ом.
Отже, якщо ви хочете, щоб ваша дитина отримав величезний бонус в життя у вигляді ще однієї мови і неймовірну впевненість в собі, з радістю чекаємо вас на наших курсах англійської мови!