Робототехніка

Arduino (програмування + схемотехніка)

Поєдняння програмування з схемотехнікою - важка, але дуже цікава программа для дітей середньої та старшої школи
Вибір Країни
Прокрутити вниз

Теорія кіл – Емулятор (налагодження програми) – Программуємо схему – Збираємо і підключаємо схему – Радіємо результату!

Що таке курс робототехніки “Arduino (програмування + схемотехніка)” для дітей?

Це навчання дітей та підлітків по двом основним інженерним напрямками в єдиній програмі робототехніки. Курс Arduino (програмування + схемотехніка) -це курс без використання конструкторів. Діти навчаються на серйозному обладнанні під керівництвом викладачів-інженерів!

Якщо ваша дитина хоче розвиватися в точних науках, якщо його захоплюють новітні технічні досягнення або якщо йому подобається створювати власними руками унікальні інтелектуальні речі, то йому напевно сподобаються наші курси робототехніки для дітей та підлітків. На заняттях діти занурюються в такі області, як схемотехніка та програмування.

Завдяки продуманим програмами освоєння навіть складного матеріалу не викликає яких-небудь проблем, а широта отриманих знань допоможе визначитися з майбутньою професією і сферою інтересів.

Програма курсу робототехніки “Arduino” для дітей онлайн:

 1. Основи фізики, електроніка
 2. Резистори, схеми, полярність
 3. Схемотехніка, основи конструювання
 4. Кнопка – світлодіод
 5. Потенціометр
 6. Управління мотором
 7. Триколірний світлодіод
 8. Динамік, пищалка
 9. Дальномер
 10. Колір лампочки від температури

Результат проходження курсу робототехніки “Arduino (програмування + схемотехніка)” для дітей онлайн:

Учні вивчать принципи роботи основних електронних пристроїв і схем. Набудуть навичок роботи з беспаячнимі платами, створять різноманітні робочі схеми. Познайомляться з мовами програмування C ++, Python. Напишуть програму для роботи схеми і управління різними модулями. Учень отримає профорієнтацію і зможе самовизначитися з подальшим місцем навчання. Придбає найактуальніші знання, які актуальні в школі, у вузі, в економіці. Навчиться вирішувати завдання комплексно із застосуванням сучасних промислових технологій.

Основні перевагі платформи Arduino:

 • Відкритість і повна сумісність: використовуються будь-які електронні компоненти, можна збирати не тільки навчальні схеми і роботів, але і пристрої для практичного використання: пристрої стеження, сигналізації, автоматизації, управління побутовими приладами, інші автоматизовані інструменти.
 • Дозволяє розвивати універсальні навички конструювання та програмування, які в подальшому учень може застосувати в інших сферах.
 • Можливість залучити і зацікавити дітей старшого віку, для яких не такий великий вибір привабливих напрямків у додатковій освіті. Причому, на відміну від спорту, де в підлітковому віці починати заняття буває вже пізно, робототехнікою на Arduino можна починати займатися в будь-якому віці.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське, с. Софіївська Борщагівка ЖК “Софія”