IT-КОНКУРС 2021

Прокрутити вниз

🏆 Відкрита реєстрація на щорічний IT-КОНКУРС 2021

Школа GoMother проводить щорічний конкурс проектів в різних номінаціях. IT-конкурс 2021 – це додаткова мотивація показати свої здібності і реалізувати себе. Мета нашої школи в першу чергу зацікавити в навчанні дитини. За конкурс переможці отримають круті призи та сертифікат про перемогу. А батьки побачать результати навчання.

IT-конкурс 2021 створює конкурентне середовище, що позитивно впливає на учнів. І готує до конкуренції на ринку праці. Важливо не тільки виявити теоретичні та практичні знання набуті за період навчання, але і придумати креативну ідею для своєї роботи. Також буде враховуватися стиль роботи, музичний супровід, оригінальність сюжету, а також складність алгоритмів. IT-конкурс 2021 створено, щоб надихнути юних програмістів і дизайнерів на створення унікальних робіт.

Прагнеш проявити і реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну – тобі

на IT-КОНКУРС 2021!

Реалізувати себе в занятті, що приносить задоволення і отримати за це винагороду – мета конкурсу. Ми не обмежуємо кількість номінацій для учасників. Кожен може вибрати категорію на свій розсуд, а також взяти участь в декількох. Ми підтримуємо будь-яке починання наших учнів, тому по достоїнству оцінюємо кожну роботу.

🏅НОМІНАЦІЇ

✔ ЕТАПИ ЧЕМПІОНАТУ І ПРОЦЕС УЧАСТІ

‼Цілі нашого конкурсу:

  • підвести підсумки навчання;
  • стимулювати учнів поглиблювати знання і розвивати ідеї;
  • отримати задоволення від процесу;
  • отримати заслужені призи;