Новини

Новорічний конкурс від GoMother: найкращі роботи від наших талантів!

Прокрутити вниз
Опубліковано:

Курси python для дітей — чому такі важливі? Новорічна пора для кожного програміста – це найщільніший графік на рік. Безліч замовлень, правок та ідей – все потрібно встигнути до початку канікул! У GoMother вже склалася своя традиція: щороку влаштовувати творчий конкурс для своїх талановитих учнів, щоб вони не лише поринули в атмосферу зимового чаклунства, а й входили в темп буднів айтішника. Сьогодні ми покажемо вам, на що здатні наші хлопці. Щоб ознайомитися з конкурсною роботою, натисніть на ім’я учасника. Не забудьте оцінити твір!

Новорічна гра «Збери подарунки» на Юніті та за допомогою курси python для дітей:

Тимофій Ткаченко

Ця гра написана мовою програмування C# на платформі Unity. Її головна мета – керувати персонажем та знайти помічника Санти.

Валентин Завалій

Валентин створив свій проект мовою програмування C# на платформі Unity. Суть гри в тому, щоб Санта зібрав якомога більше подарунків проходячи перешкоди.

Микита Козиряцький

Гра зроблена мовою програмування C# на платформі Unity. Її головне завдання – керувати динозавром, щоб зібрати всі подарунки і перестрибувати ялинки на шляху.

Максим Латков

Втілив Максим гру C# на платформі Unity. Мета гри – зібрати новорічні подарунки.

Богдан Загоруйко

Робота створена у візуально-блочному середовищі програмування Scratch. Суть гри допомогти зібрати Дідові Морозу подарунки, проходячи лабіринт.

Анастасія Романова

Мета гри допомогти Дідові Морозу зібрати подарунки зібравши до ряду різнокольорові блоки. Анастасія написала гру мовою програмування JavaScript.

Стефан Ногай

Свою роботу він зробив JavaScript. Суть гри збирати подарунки, керуючи сніговиком Олафом. Подарунки скидає Дід Мороз, який пролітає зверху на своїх санях.

Богдан Лупан

Гра написана мовою програмування Python. Богдан займається лише 6 місяців, але вже досяг значних результатів!

Анастасія Романова

Гра написана за допомогою програмування Python. Суть гри у тому, щоб зібрати подарунки. Персонажем виступає Дід Мороз, який біжить та має перескакувати сніговиків та інші перешкоди, збираючи подарунки.

Кирило Маслов

Учасник зробив гру, де Дід Мороз збирає подарунки. Тільки подивіться, як добре підібрано всі деталі!

«Інтерактивна новорічна листівка»: програмування для дітей python і не тільки

Олександра Пирогова

Це вітання зроблено за допомогою текстового програмування HTML/CSS. Листівка має кілька сторінок із різними побажаннями, а наприкінці ви зможете написати листа Дідові Морозу.

Богдан Сорока

Богдан створив інтерактивну новорічну листівку за допомогою текстового програмування HTML/CSS для щорічного IT-конкурсу школи GoMother. Інтерактивна листівка має кілька різноманітних сторінок із власним сюжетом, що вигадав Богдан.

Назар Кириленко

Учасник вигадав інтерактивну листівку, використовуючи текстове програмування HTML/CSS. Назар зробив свою роботу для щорічного ІТ конкурсу. Листівка яскрава та барвиста, в якій ви зможете написати своє побажання.

Олег Смольницький

Олег створив свою конкурсну роботу, використовуючи текстове програмування HTML/CSS. Він зробив сайт, що є покроковим гайдом до того, як приготуватися до Нового року. Учень описав як прикрасити кімнату та яку їжу приготувати. Він не просто розповів про страви, що можна приготувати, а й написав рецепт до кожного з них.

Дошка пошани GoMother

Звичайно, вище перераховані не всі наші таланти. Учасники конкурсу 2021 займають особливе місце в серці айти школи GoMother. Тільки подивіться, які вони, наші таланти:

Курси python для дітей

І це лише початок їхнього зоряного шляху в галузі айті! Приходьте до нас на м. Академмістечко та м. Житомирська, підкажемо та покажемо цікаво та весело!

 

Залиште номер і ми допоможемо підібрати курс

Зроби крок до успішного майбутнього сьогодні

Child looks up!