Ресурси для підготовки до ЗНО
У сучасних реаліях готуватися до здачі ЗНО можна не виходячи з YouTube та Instagram. Тому в цій статті розглянемо різні ресурси, що будуть відмінними помічниками для абітурієнтів.
1. Osvita.UA
Це ресурс на якому є вся інформація про ЗНО. Структура тестування, особливості завдань, а також система оцінювання та вимоги до написання власних висловлювань. На сторінках цього сайту є подкасти з української літератури, де викладачі коротко викладають теорію і біографію авторів. Свої сили можна випробувати на онлайн тестах за минулі сесії ЗНО.
2. MON UKRAINE
Це ютуб канал міністерства освіти та науки. На якому є відео матеріали для підготовки з таких предметів: історія України, біологія, математика та англійська.
3. Репетиторський центр
IT школа Gomother надає послуги репетиторів з підготовки до ЗНО. Тому, якщо ви не впевнені у своїх силах або не знаєте з чого починати підготовку, не затягуйте і зверніться до репетитора. Що доступно пояснить матеріал і забезпечить велику кількість практичних завдань, що забезпечить високий результат на ЗНО. Є два формати навчання в офісі та онлайн. Ми знаходимося на м. Академмістечко, м. Житомирська.
4. Ресурс “Мова – ДНК нації”
Це освітній ресурс для вивчення української мови. Перевага цього ресурсу в подачі інформації у вигляді смішних зображень. Також в розділі бібліотека є інформація про новий правопис, наголоси, фразеологізмах, синоніми та інші аспекти мови. Якщо ви зареєструєтесь, то як доповнення зможете проходити практичні завдання і написати диктант.
5. Сайт istzno
На цьому ресурси питання з минулих років по ЗНО поділені за темами. Після проходження є можливість переглянути на які питання дали правильну відповідь, а в яких зробили помилку.
6. EdEra
Теж сайт, що є платформою з безкоштовними відео лекціями та тестами. Корисним для учня будуть підказки та можливість переглянути авторське розв’язання задачі. На EdEra є матеріал для підготовки з математики, історії, української та англійської мови та біології.
7. Телеграм боти
Достатньо просто підписати на ботів в телеграмі та щодня проходити завдання, що вони пропонують, це займе приблизно 20 хвилин в день.
ЗНО Історія України – @HNEU_ZNO_history_bot
ЗНО з математики – @HNEU_ZNO_math_bot
ЗНО Українська мова – @zno_ukr_hneu_bot
Автори обіцяють, що на підготовку займе 30 днів.