Менеджер

Вивчати програмування варто з раннього віку, з 4 років. Так як це розвиває у дітей когнітивні функції мозку, і в результаті дитина буде легко засвоювати точні науки. Курси IT для дітей Академмістечко кращий варіант освоїти програмування.
Комп’ютерні курси для школярів і дітей пропонують учням вибрати свій шлях в сфері програмування, вибрати комфортну мову для написання коду. Тому маємо широкий перелік програм і мов програмування під різні цілі майбутніх розробників. А саме: SCRATCH, HTML / CSS, JAVASCRIPT, UNITY, С, С #, С ++, Python.

Чому саме IT школа Gomother:

  • Гнучка, мобільна програма.Залежно від цілей і динаміки групи програма курсу адаптується.
  • Різні форми занять:
    індивідуальні, групи на двох, групові заняття (в групі не більше 4 учнів). Учитель може приділити кожному достатньо уваги.
  • Рівнева програма навчання: курси а уроки побудовані на принципі «від простого до складного”.
  • Зручний графік відвідування. Час і дні підбираються залежно від побажань учнів. Також тривалість заняття вибирається учнем.

Вкладення в знання в дитини забезпечить успішне майбутнє вашого чада.
Курси IT для дітей Академмістечко – навчання, що допоможе реалізувати дитині весь потенціал і розвиток в бажаному напрямку.
Є два формати навчання, що б учень вибрав для себе комфортне середовище. Це онлайн формат, що дозволяє не виходячи з дому або заняття в офісі.
Ми знаходимося на м. Академмістечко, м. Житомирська.