3D

Курси моделювання Академмістечко! Хочете навчитися створювати візуалізацію інтер’єру, моделі різних механізмів, об’єкти й оточення, налаштовувати текстури й колір, анімувати та впроваджувати моделі в 3D-сцену.

Курси моделювання Академмістечко

На курсах 3D ви навчитеся моделювати 3D-об’єкти, анімувати персонажів і освоїте тривимірну графіку.

Тривимірна графіка або 3D-моделювання – комп’ютерна графіка, що поєднує в собі прийоми та інструменти, необхідні для створення об’ємних об’єктів в трьохвимірному просторі.

Під прийомами варто розуміти способи формування тривимірного графічного об’єкта — розрахунок його параметрів, креслення «скелета» або об’ємні, не деталізовані форми; видавлювання, нарощування і вирізання деталей і т.д. Основний процес моделювання являє собою з’єднання наборів точок з лініями й полігональними фігурами для створення каркасних моделей. Такі моделі проектуються як на основі креслень, фотографій і ескізів, так і елементарно «з голови».

Основним завданням моделювання служить уявлення про майбутнє об’єкті або предметі, адже для того, щоб випустити який-небудь об’єкт необхідно чітке розуміння його конструктивних особливостей в найдрібніших деталях для подальшого відтворення в промисловому дизайні або архітектурі.

Області застосування 3D-моделювання:

  • Реклама і маркетинг
  • Міське планування
  • Промисловість
  • Комп’ютерні ігри
  • Кінематографія
  • Архітектура і дизайн інтер’єрів
  • Анімація

Для вивчення тривимірної графіки відмінним варіантом будуть курси моделювання Академмістечко.

На курсах діти освоять програму Blender. Це програма для 3D моделювання, рендеринга, анімації, монтажу й обробки. Програма має багатий функціонал, вона зможе підтримувати інші плагіни, які допомагають збільшити її можливості. Має файл для початківців навчання 3D моделювання.
Тривимірне моделювання — це воістину унікальна технологія, за якою лежить майбутнє багатьох бізнес-проектів. Воно надає всьому людству приголомшливі можливості втілення повною мірою майбутнього об’єкта. Впровадження таких технологій веде до економії ресурсів, спрощення робіт і розширенню можливостей.