English

Smart teens

Smart teens - програма освіти для майбутніх підкорювачів світу!
Прокрутити вниз

Школярів чекають уроки англійської, багато спілкування та заняття з профорієнтації. Станьте на крок ближче до свого успішного майбутнього!

Online-курс, який допоможе розширити словниковий запас, граматику, вимову .

Усі батьки хочуть, щоб його дитина була розвиненим, успішним і перспективним. В умовах сучасного світу знання англійської мови – це важлива складова успіху. Наш online-курс англійської допоможе вашій дитині отримати необхідний багаж знань.

На цьому курсі ми навчаємо учнів говорити не просто за допомогою слів, а застосовувати мовні звороти, ідіоми, будувати граматично правильні речення, тощо. Ми навчимо вашого школяра правильно використовувати їх в контексті.  Граматика, яку ми будемо використовувати в комунікації з учнем, і яку застосовують усі англомовні люди у соціальному житті є невід’ємною часткою процесу вивчення англійської. Ми виправимо найчастіші помилки. Підготуємо до відповідей на розповсюджені питання тільки після того, як навчимо дитину ці питання задавати. Більша частина завдань курсу спрямована на розмовну практику.

Програма курсу англійської мови для дітей онлайн “Smart teens”:

Перше заняття – це завжди тест на знання іноземної мови. Учень виконує тест, і під керівництвом педагога себе перевіряє, застосовуючи граматику за підказками, або самотужки.

 1. Computer Users
 2.  Computer Architecture
 3. Computer Application
 4.  Peripherals
 5. Interwiev. Former Student
 6. Operating Systems
 7. Graphical User Interfaces
 8.  Application Programs
 9. Multimedia
 10. Interwiev. Computing Support Officer
 11. Networks
 12. The Internet
 13. The World Wide Web
 14. Websites
 15. Interwiev. Webpage Creator
 16. Communication System
 17. Computing Support
 18. Data Security 1
 19. Data Security 2
 20. Interwiev. The ex-hacker
 21. Software Engineering
 22. People in Computing
 23. Recent Developments on IT
 24. The future of IT
 25. Interwiev. Electronic Publishing

Курси англійської мови для школярів онлайн дають замогу зробити навчання простим та зручним де б ви не знаходились. Можливо вивчити англійську мову з нуля або вдосконалити свої поточні навички розмовної та писемної англійської мови, підготуватись до здачі ЗНО, чи міжнародної сертифікації IELTS та PTE.  Саме допомогати вам в досягненні таких цілей і є нашою метою.

Онлайн IT школа пропонує своїм студентам курс англійської мови “Smart teens”  та комфортні умови навчання. Ми вдосконалюємося для Вас! Вдосконалюйтеся з нами!