Програмування

КуМир

Стань дорослішим! КуМир - сходинка інтеграції між візуальним та текстовим програмуванням.
Вибір Країни
Прокрутити вниз

КуМир – система програмування, призначена для підтримки початкових курсів інформатики та програмування. Ми обрали саме цю програму для переходу з візуального до текстового програмування.

Курс програмування КуМир для дітей онлайн – це курс інтеграції з візуального до текстового програмування.

Онлайн-курси програмування для дітей КуМир базується на вивченні алгоритмів засобами текстового програмування. При написанні коду системою здійснюється постійний повний контроль її правильності, повідомляючи на полях програми про всі виявлені помилки. Ми обрали саме цю програму, бо вона в собі містить вбудованний виконавчий механізм. При виконанні програми в покроковому режимі, програма виводить на поля результати операцій присвоювання і значення логічних виразів. Це дозволяє прискорити процес освоєння азів програмування.

Система КуМир використовує універсальну мову програмування, дозволяє створювати, налагоджувати і виконувати програми. Нескладні програми учень починає писати і виконувати практично відразу після знайомства з системою, проте система КуМир дозволяє створювати і досить великі, складні програми. Особливість данної програми  – у неї є декілька графічних виконавців, дії яких візуалізуються на їх “полі”.

Програма курсу програмування КуМир для дітей онлайн:

1. Вивчення алгоритму “Робот”. Приклади логіки в коді.
2. Вивчення алгоритму “Малюнок”.
3. Що таке консоль? Команди введення і виведення в консоль.
4. Що таке змінні. Типи змінних.
5. Лінійні алгоритми.
6. Введення в цикли.
7. Цикл “якщо, то, інакше”.
8. Цикл “поки”
9. Цикл “для, при”.
10. Що таке система координат? Вивчення алгоритму “кресляра”.
11. Масиви.
12. Методи масивів.

Онлайн-курси програмування для дітей КуМир – результат :

Ваша дитина перейде з візуального на текстове програмування, інтегрується в новому середовищі. Зрозуміє основні принципи програмування. Вивчить базу мови. Зможе створити свій проект. Познайомиться з функціоналом та основними методами обробки данних. Після вивчення основ і придбання навичок побудови простих алгоритмів, учні за допомогою програми “Кумир” інтегруються в текстове програмування. Потім переходять на другу сходинку у вивченні програмування – текстове програмування. Для цього ми пропонуємо дві мови на вибір HTML / CSS або Python.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське.

Для онлайн уроків використовуються зручна для учня програма. Ми пропонуємо hangouts і discord або залишаємо вибір за учнем. Графік відвідування занять також обирається відповідно до зручності для учня. Школа пряцює сім днів на тиждень. Тому легко обрати зручний час та день відвідувань.