Програмування

КуМир

Стань дорослішим! КуМир - сходинка інтеграції між візуальним та текстовим програмуванням.
Прокрутити вниз

КуМир – система програмування, призначена для підтримки початкових курсів інформатики та програмування. Ми обрали саме цю програму для переходу з візуального до текстового програмування.

Курс програмування КуМир для дітей онлайн – це курс інтеграції з візуального до текстового програмування.

Курс програмування КуМир для дітей онлайн базується на вивченні алгоритмів засобами текстового програмування. При написанні коду системою здійснюється постійний повний контроль її правильності, повідомляючи на полях програми про всі виявлені помилки. Ми обрали саме цю програму, бо вона в собі містить вбудованний виконавчий механізм. При виконанні програми в покроковому режимі, програма виводить на поля результати операцій присвоювання і значення логічних виразів. Це дозволяє прискорити процес освоєння азів програмування.

Система КуМир використовує універсальну мову програмування, дозволяє створювати, налагоджувати і виконувати програми. Нескладні програми учень почанає писати і виконувати практично відразу після знайомства з системою, проте система КуМир дозволяє створювати і досить великі, складні програми. Особливість данної програми  – у неї є декілька графічних виконавців, дії яких візуалізуються на їх “полі”.

Програма курсу програмування КуМир для дітей онлайн:

1. Вивчення алгоритму “Робот”. Приклади логіки в коді.
2. Вивчення алгоритму “Малюнок”.
3. Що таке консоль? Команди введення і виведення в консоль.
4. Що таке змінні. Типи змінних.
5. Лінійні алгоритми.
6. Введення в цикли.
7. Цикл “якщо, то, інакше”.
8. Цикл “поки”
9. Цикл “для, при”.
10. Що таке система координат? Вивчення алгоритму “кресляра”.
11. Масиви.
12. Методи масивів.

Результат курсу програмування КуМир для дітей онлайн:

Ваша дитина перейде з візуального на текстове програмування, інтегрується в новому сердовищі. Зрозуміє основні принципи програмування. Вивчить базу мови. Зможе створити свій проект. Познайомиться з функціоналом та основними методами обробки данних.